JUBILER BYTOM ul. Dworcowa 3 Producent obrączek ślubnych  - Pierścionki Zaręczynowe - Biżuteria Złota i Srebrna - Rabaty do -35%

MENU
Salon Jubilerski Bytom

Salon Jubilerski Bytom to nie tylko sprzedaż biżuterii, ale także jej wyrabianie nasi Mistrzowie Złotnicy tworzą wciąż nowe niepowtarzalne dzieła jubilerskie. Dzięki nim mamy szeroki wybór biżuterii złotej, srebnej, a nawet z tytanu. Jubiler Bytom oferuje ogromy wybór asortymentu, a w nim każdy znajdzie coś wyjątkowego.

Jubiler Goldrun znajduje się w samym centrum Bytomia na ul.Dworcowej 3. Posiadamy bogaty wybór obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych zarówno z brylantami jak i kamieniami szlachetnymi. Cały złoty asortyment wykonany jest w próbie 585. Zależy nam na jakości naszych prodktów by każdy mógł cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Biżuteria srebrna w naszym salonie wykonana jest w próbie 925 zarówno w niej jak i w złocie znajdziecie coś zarówno dla Pań jak i Panów.W naszym Salonie Goldrun posiadamy następujący asortyment złoty 585:

Obrączki ślubne

Nasze obrączki wykonywane są z dużą starannością wkładamy w to dużo serca i pasjii dlatego właśnie w naszym Salonie Bytom znajdziecie państwo mnóstwo modeli po przez klasyczne, ozdobne, grawerowane, srebrne, tytanowe po modułowe. W naszych obrączkach, które są symbolem miłości i trwałości wykonujemy na wasze życzenie grawer.  Dajemy go w prezencie do zkupionych u nas obrączek na dalszą wspólną droge niech przypomina wam o tym szczególnym dniu treść graweru jest dowolna. Do wyboru macie zółte złoto, białe złoto, różowe, rodowane w próbie 585. Próba ta jest najchętniej wybieraną próbą złota. Mamy też możliwość wykonania niektórych modeli w próbie 333.

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe w naszej marki są wyjątkowe i spełniają wymagania każdej przyszłej panny młodej.  Doświadczeni Mistrzowie Złotnicy dbają o jakość naszych pierścionków zaręczynowych. Znaczenie jakie ma wybór pierścionka jest duże ponieważ będzie on noszony przez wiele lat i pokazuje miłość jaką darzymy drugą osobe. Dlatego mamy szeroki wybór pierścionków na tą okazje wszystkie wykonywane są w próbie 585. Jubiler Goldrun oferuje modele w różnych kolorach złota białe, żółte, różowe oraz rodowane. Ważny jest także kamień jaki oprawimy pierścionek może być to diament, tanzanit, rubin, szafir, szmaragd, oliwin, cytryn, topaz a także ametyst czy Moragnit w zależności od preferencji.

Koretka rozmiaru

Kupując nasze złote obrączki czy pierścionki możliwa jest korekta rozmiaru o 3 rozmiary zarówno w góre jak i w dół. W przypadku pierścionka złotego korekta jest bezpłatna do miesiąca czasu od zakupu w naszym sklepie jubilerskim Bytom. W przypadku kupowania pierścionka zaręczynowego czy na prezent ta usługa może okazać się bardzo przydatna.

Grawer

Na naszej biużuterii czy złotej czy srebrnej oraz powieżonej nam przez Państwa jest możliwość grawerowania  . Grawerowanie jest trwałe wykonywane laserowo i komputerowo CNC. Grawer można wykonać na zewnątrz obrączek jak i wewnątrz. Może stanowić bardzo ciekawą i unikatową ozdobę oraz stanowić dla nas wspomnienia wydarzeń z przeszłości np. ślub, narodziny dziecka. Grawery wykonywane przez śą na najwyżwszym poziomie.

Naprawa Biżuterii

Poza zaukpem, grawerowaniem w Jubilerze Goldrun mozna także naprawić biżuterie. Złota i Srebrna czasami nasza ulubiona leży bo "łańcuszek się zerwał", "z pierścionka wypadło oczko". Nie warto z niej rezygnować warto ją naprawić by nadać im dawnego blasku i móc cieszyć się nią na nowo. Zapraszamy więc do naszego salonu w Bytomiu gdzie nasi doradzcy wycenią usługe, a wy odzyskacie waszą ulubioną biżuterie by mogła wam służyć dalej.

Certyfikat

Na wyroby z naturalnymi kamieniami oraz brylantami powinien być wydany certyfikat poświadczający autentyczność wyrobu Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego. W naszym salonie jubilerskim przy zakupie otrzymacie taki certyfikat. Do obrączek też dajemy certyfikaty, w których opisujemy zakupiony przez państwa produkt.